Aktualności Moja historia Jak mi pomóc Wspierają mnie Delfiny Galeria 1% PIT NF Walker Kontakt
Zobacz co u Maksia na jego profilu na Facebook'u zapraszamy serdecznie!
f/MaksymilianKowalskiKrakow


A gdy będę chodzić !

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na charytatywny koncert chóru Kraków Gospel Choir, podczas którego będą zbierane środki na rehabilitację Maksia. Koncert odbędzie się w Kościele Św. Idziego, w Krakowie na ulicy Grodzkiej 67, 13 czerwca o godzinie 18.00.Zapraszamy wszystkich serdecznie na Półmaraton Marzanny, w niedzielę 23 marca 2014r. Start godzina 11.00, Błonia Krakowskie. Startuje nasz ulubiony Maratończyk - Tomek Pogon. Wraz ze swoją ekipą (w sumie 21 osób) zamierzają przebiec ten dystans (czyli 21 km) dla naszego Maksia. Przyjdźcie pokibicować, my będziemy na pewno.


Prowadzimy zbiórkę pieniędzy które umożliwią nam zakup aparatu NF-Walker, sprzętu, w którym Maksio będzie mógł się samodzielnie poruszać.
Zbiórka prowadzona jest poprzez stronę siepomaga.pl.

Każdy może się dorzucić, klikając "Wesprzyj". Każdy może też założyć własną skarbonkę dla Maksia, klikając "Zbieraj". Wystarczy również kliknąć na baner:

Mamy również prośbę do wszystkich prowadzących strony internetowe, blogi, jakakolwiek działalność w Internecie – wspomnijcie o Maksiu, nawet kilka słów.

Ze strony siepomaga widgets można pobrać baner i umieścić go na stronie.

Pomysł zbiórki narodził się w głowie pewnego dobrego człowieka - Tomasza Pogona. Postawił On sobie za cel, przebiegnięcie 7 maratonów na 7 kontynentach. Każdy z tych maratonów dedykuje osobie potrzebującej pomocy - inaczej - szuka sponsorów, ale zamiast przeznaczyć te pieniądze na swój bieg, przekazuje je wybranej osobie. Tym razem postanowił obdarować naszego Maksia. W zamian za to na koszulce naszego Maratończyka pojawi się imię i nazwisko Darczyńcy, lub logo firmy sponsorującej. Więcej o całej akcji, zwanej "W pogoni za szczęściem" można przeczytać na stronie: www.wpogoni.com.pl, lub na facebook.com/wpogoni.

Jeśli możesz umieść proszę poniższy banner na Twojej stronie.

400x100

300x75

200x50

160x40
Dziękujemy bardzo
Rodzice Maksia

Aktualności | Moja historia | Jak mi pomóc | Wspierają mnie | Delfiny | Galeria | 1% PIT | Zakrętki | NF Walker | Kontakt

©Feb 2020